2225J5000272JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J5000272JFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225J5000272JFR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 2700PF 500V C0G/NP0 2225
Ngā Rauemi: 2225J5000272JFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225J5000272JFR
Tau Wae 2225J5000272JFR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2700PF 500V C0G/NP0 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34773 pcs Pepa Raraunga 2225J5000272JFR.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2700pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Te kaha 2700pF Nga tono High Reliability