2220YA250102KETB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220YA250102KETB16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220YA250102KETB16
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 250V X7R 2220
Ngā Rauemi: 1.2220YA250102KETB16.pdf2.2220YA250102KETB16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220YA250102KETB16
Tau Wae 2220YA250102KETB16 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 250V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 75514 pcs Pepa Raraunga 1.2220YA250102KETB16.pdf2.2220YA250102KETB16.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga AEC-Q200, X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1334-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono Safety, Automotive, Boardflex Sensitive