2220Y6300561JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y6300561JCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220Y6300561JCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 560PF 630V C0G/NP0 2220
Ngā Rauemi: 1.2220Y6300561JCT.pdf2.2220Y6300561JCT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220Y6300561JCT
Tau Wae 2220Y6300561JCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 560PF 630V C0G/NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58828 pcs Pepa Raraunga 1.2220Y6300561JCT.pdf2.2220Y6300561JCT.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 560pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 560pF Nga tono Boardflex Sensitive