2220Y5000151FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5000151FFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220Y5000151FFR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 2220
Ngā Rauemi: 2220Y5000151FFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220Y5000151FFR
Tau Wae 2220Y5000151FFR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12229 pcs Pepa Raraunga 2220Y5000151FFR.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 150pF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive