2220Y5000105KXTWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5000105KXTWS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220Y5000105KXTWS2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 500V X7R 2220
Ngā Rauemi: 2220Y5000105KXTWS2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220Y5000105KXTWS2
Tau Wae 2220Y5000105KXTWS2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 500V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21183 pcs Pepa Raraunga 2220Y5000105KXTWS2.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.177" (4.50mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa StackiCap™, FlexiCap™
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1175-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Te kaha 1µF Nga tono Automotive, Boardflex Sensitive