2220Y2000151FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220Y2000151FFT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 200V C0G/NP0 2220
Ngā Rauemi: 2220Y2000151FFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220Y2000151FFT
Tau Wae 2220Y2000151FFT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 200V C0G/NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10610 pcs Pepa Raraunga 2220Y2000151FFT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui 150pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Raupapa FlexiCap™ RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa High Reliability, Boardflex Sensitive Ratonga -
Ko te poari 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 2220Y2000151FFT
Te Kāhua Ara 0.098" (2.50mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahua nui 150pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 200V C0G/NP0 2220