2220Y1K20472MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K20472MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220Y1K20472MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 1.2KV X7R 2220
Ngā Rauemi: 1.2220Y1K20472MXT.pdf2.2220Y1K20472MXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220Y1K20472MXT
Tau Wae 2220Y1K20472MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 1.2KV X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72429 pcs Pepa Raraunga 1.2220Y1K20472MXT.pdf2.2220Y1K20472MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 1200V (1.2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.165" (4.20mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Boardflex Sensitive