2220Y1000394MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1000394MDR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220Y1000394MDR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.39UF 100V X7R 2220
Ngā Rauemi: 2220Y1000394MDR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220Y1000394MDR
Tau Wae 2220Y1000394MDR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.39UF 100V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31718 pcs Pepa Raraunga 2220Y1000394MDR.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.39µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 0.39µF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive