2220Y1000332FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1000332FCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220Y1000332FCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 2220
Ngā Rauemi: 1.2220Y1000332FCT.pdf2.2220Y1000332FCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220Y1000332FCT
Tau Wae 2220Y1000332FCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11459 pcs Pepa Raraunga 1.2220Y1000332FCT.pdf2.2220Y1000332FCT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.165" (4.20mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono Boardflex Sensitive