2220Y0630153JFT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0630153JFT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220Y0630153JFT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 63V C0G/NP0 2220
Ngā Rauemi: 2220Y0630153JFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220Y0630153JFT
Tau Wae 2220Y0630153JFT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 63V C0G/NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26421 pcs Pepa Raraunga 2220Y0630153JFT.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±5% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono High Reliability, Boardflex Sensitive