2220JA250152KXRB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220JA250152KXRB16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220JA250152KXRB16
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 250V X7R 2220
Ngā Rauemi: 2220JA250152KXRB16.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220JA250152KXRB16
Tau Wae 2220JA250152KXRB16 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 250V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68100 pcs Pepa Raraunga 2220JA250152KXRB16.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.177" (4.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Safety