2220J6300393JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J6300393JXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220J6300393JXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.039UF 630V X7R 2220
Ngā Rauemi: 1.2220J6300393JXT.pdf2.2220J6300393JXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220J6300393JXT
Tau Wae 2220J6300393JXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.039UF 630V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58972 pcs Pepa Raraunga 1.2220J6300393JXT.pdf2.2220J6300393JXT.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 0.039µF Nga tono General Purpose