2220J0500220FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J0500220FCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220J0500220FCR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 2220
Ngā Rauemi: 1.2220J0500220FCR.pdf2.2220J0500220FCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220J0500220FCR
Tau Wae 2220J0500220FCR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15059 pcs Pepa Raraunga 1.2220J0500220FCR.pdf2.2220J0500220FCR.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 22pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 22pF Nga tono General Purpose