2215JA250102JCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2215JA250102JCTSPU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2215JA250102JCTSPU
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215
Ngā Rauemi: 2215JA250102JCTSPU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2215JA250102JCTSPU
Tau Wae 2215JA250102JCTSPU Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27042 pcs Pepa Raraunga 2215JA250102JCTSPU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2215 (5738 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2215 (5738 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono General Purpose