2215JA250102FCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2215JA250102FCRSPU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2215JA250102FCRSPU
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215
Ngā Rauemi: 2215JA250102FCRSPU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2215JA250102FCRSPU
Tau Wae 2215JA250102FCRSPU Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8429 pcs Pepa Raraunga 2215JA250102FCRSPU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2215 (5738 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2215 (5738 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2215JA250102FCRSP
2215JA250102FCRSP
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215
I roto i te taonga: 9116 pcs
Tikiake: 2215JA250102FCRSP.pdf
RFQ
2215C SL001
2215C SL001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 5PAIR 22AWG SHLD 1000'
I roto i te taonga: 84 pcs
Tikiake: 2215C SL001.pdf
RFQ
2215JA250102GCRSP
2215JA250102GCRSP
Kaihanga: Knowles Syfer
I roto i te taonga: 14830 pcs
Tikiake: 2215JA250102GCRSP.pdf
2215C SL005
2215C SL005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 5PAIR 22AWG SHLD 100'
I roto i te taonga: 621 pcs
Tikiake: 2215C SL005.pdf
2215C SL002
2215C SL002
Whakaahuatanga: CABLE 5PAIR 22AWG SHLD 500'
I roto i te taonga: 119 pcs
Tikiake: 2215C SL002.pdf
2215JA250102FCTSP
2215JA250102FCTSP
Tikiake: 2215JA250102FCTSP.pdf
2215JA250102GCTSP
2215JA250102GCTSP
Tikiake: 2215JA250102GCTSP.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN CAP COVER FOR BNC T ADAPTER
Tikiake: 221586-7.pdf
2215JA250102GCRSPU
2215JA250102GCRSPU
Tikiake: 2215JA250102GCRSPU.pdf
2215JA250102FCTSPU
2215JA250102FCTSPU
Tikiake: 2215JA250102FCTSPU.pdf
Whakaahuatanga: CONN CAP COVER FOR BNC TEE ADAPT
Tikiake: 221586-3.pdf
2215JA250102GCTSPU
2215JA250102GCTSPU
Tikiake: 2215JA250102GCTSPU.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel