2211YA258P20DCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA258P20DCRSPU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2211YA258P20DCRSPU
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 2211
Ngā Rauemi: 2211YA258P20DCRSPU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2211YA258P20DCRSPU
Tau Wae 2211YA258P20DCRSPU Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 2211 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74583 pcs Pepa Raraunga 2211YA258P20DCRSPU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2211 (5728 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Te kaha 8.2pF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Storm Interface
Whakaahuatanga: KEYBOARD 63KEY VANDAL RESIST
I roto i te taonga: 203 pcs
Tikiake: 2212-352323.pdf
RFQ
2212-H
2212-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 4.4A 56 MOHM TH
I roto i te taonga: 5791 pcs
Tikiake: 2212-H.pdf
RFQ
2211YA256P80DCTSPU
2211YA256P80DCTSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 2211
I roto i te taonga: 58413 pcs
Tikiake: 2211YA256P80DCTSPU.pdf
2211YA258P20DCTSPU
2211YA258P20DCTSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 2211
Tikiake: 2211YA258P20DCTSPU.pdf
Kaihanga: Storm Interface
I roto i te taonga: 247 pcs
Tikiake: 2212-252223.pdf
2211YA258P20CCTSP
2211YA258P20CCTSP
Tikiake: 2211YA258P20CCTSP.pdf
2211YA258P20CCTSPU
2211YA258P20CCTSPU
Tikiake: 2211YA258P20CCTSPU.pdf
2212
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #6-32 ALUMINUM 1"
2211YA258P20DCRSP
2211YA258P20DCRSP