2211YA254P70DCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA254P70DCRSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2211YA254P70DCRSP
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 2211
Ngā Rauemi: 2211YA254P70DCRSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2211YA254P70DCRSP
Tau Wae 2211YA254P70DCRSP Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 2211 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74978 pcs Pepa Raraunga 2211YA254P70DCRSP.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2211 (5728 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Te kaha 4.7pF Nga tono Safety, Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2211YA254P70CCTSPU
2211YA254P70CCTSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 2211
I roto i te taonga: 49038 pcs
Tikiake: 2211YA254P70CCTSPU.pdf
RFQ
2211YA254P70CCTSP
2211YA254P70CCTSP
Kaihanga: Knowles Syfer
I roto i te taonga: 55792 pcs
Tikiake: 2211YA254P70CCTSP.pdf
RFQ
2211YA254P70DCRSPU
2211YA254P70DCRSPU