2211YA250471MXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250471MXRSPU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2211YA250471MXRSPU
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 250V X7R 2211
Ngā Rauemi: 2211YA250471MXRSPU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2211YA250471MXRSPU
Tau Wae 2211YA250471MXRSPU Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 250V X7R 2211 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82458 pcs Pepa Raraunga 2211YA250471MXRSPU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2211 (5728 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 470pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
Te kaha 470pF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2211YA250471KXRSPU
2211YA250471KXRSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 470PF 250V X7R 2211
I roto i te taonga: 82466 pcs
Tikiake: 2211YA250471KXRSPU.pdf
RFQ
2211YA250471KXTSPU
2211YA250471KXTSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
I roto i te taonga: 78341 pcs
Tikiake: 2211YA250471KXTSPU.pdf
RFQ
2211YA250471MXRSP
2211YA250471MXRSP