2211YA250391MXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250391MXRSPU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2211YA250391MXRSPU
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 390PF 250V X7R 2211
Ngā Rauemi: 2211YA250391MXRSPU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2211YA250391MXRSPU
Tau Wae 2211YA250391MXRSPU Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 390PF 250V X7R 2211 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74795 pcs Pepa Raraunga 2211YA250391MXRSPU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2211 (5728 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 390pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
Te kaha 390pF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2211YA250391MXRSP
2211YA250391MXRSP
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 390PF 250V X7R 2211