2211YA250222KETSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250222KETSPU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2211YA250222KETSPU
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 250V X7R 2211
Ngā Rauemi: 1.2211YA250222KETSPU.pdf2.2211YA250222KETSPU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2211YA250222KETSPU
Tau Wae 2211YA250222KETSPU Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 250V X7R 2211 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 77176 pcs Pepa Raraunga 1.2211YA250222KETSPU.pdf2.2211YA250222KETSPU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga AEC-Q200, X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2211 (5728 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1331-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Safety, Automotive, Boardflex Sensitive