2211JA250821MXTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250821MXTSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2211JA250821MXTSP
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 820PF 250V X7R 2211
Ngā Rauemi: 2211JA250821MXTSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2211JA250821MXTSP
Tau Wae 2211JA250821MXTSP Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 820PF 250V X7R 2211 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63742 pcs Pepa Raraunga 2211JA250821MXTSP.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Raupapa -
Ratonga X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2211 (5728 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 820pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
Te kaha 820pF Nga tono Safety
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2211JA250821MXRSPU
2211JA250821MXRSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 820PF 250V X7R 2211
I roto i te taonga: 81040 pcs
Tikiake: 2211JA250821MXRSPU.pdf
RFQ
2211JA254P70CCRSPU
2211JA254P70CCRSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 2211
I roto i te taonga: 54944 pcs
Tikiake: 2211JA254P70CCRSPU.pdf
RFQ
2211JA250821MXTSPU
2211JA250821MXTSPU