2211JA250330KCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250330KCTSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2211JA250330KCTSP
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 2211
Ngā Rauemi: 2211JA250330KCTSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2211JA250330KCTSP
Tau Wae 2211JA250330KCTSP Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 2211 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68265 pcs Pepa Raraunga 2211JA250330KCTSP.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Raupapa -
Ratonga X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2211 (5728 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Te kaha 33pF Nga tono Safety
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2211JA250330KCRSPU
2211JA250330KCRSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 2211
I roto i te taonga: 79199 pcs
Tikiake: 2211JA250330KCRSPU.pdf
RFQ
2211JA250330JCTSPU
2211JA250330JCTSPU
Kaihanga: Knowles Syfer
I roto i te taonga: 70990 pcs
Tikiake: 2211JA250330JCTSPU.pdf
RFQ
2211JA250330KCTSPU
2211JA250330KCTSPU