1825Y6300104KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y6300104KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825Y6300104KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 630V X7R 1825
Ngā Rauemi: 1.1825Y6300104KXT.pdf2.1825Y6300104KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825Y6300104KXT
Tau Wae 1825Y6300104KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 630V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42784 pcs Pepa Raraunga 1.1825Y6300104KXT.pdf2.1825Y6300104KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono Boardflex Sensitive