1825Y3K00821FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y3K00821FCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825Y3K00821FCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 820PF 3KV C0G/NP0 1825
Ngā Rauemi: 1.1825Y3K00821FCT.pdf2.1825Y3K00821FCT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825Y3K00821FCT
Tau Wae 1825Y3K00821FCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 820PF 3KV C0G/NP0 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12699 pcs Pepa Raraunga 1.1825Y3K00821FCT.pdf2.1825Y3K00821FCT.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 820pF ±1% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
Te kaha 820pF Nga tono Boardflex Sensitive