1825Y2000103KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2000103KXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825Y2000103KXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 200V X7R 1825
Ngā Rauemi: 1.1825Y2000103KXR.pdf2.1825Y2000103KXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825Y2000103KXR
Tau Wae 1825Y2000103KXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 200V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46665 pcs Pepa Raraunga 1.1825Y2000103KXR.pdf2.1825Y2000103KXR.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono Boardflex Sensitive