1825Y0250154MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0250154MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825Y0250154MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.15UF 25V X7R 1825
Ngā Rauemi: 1.1825Y0250154MXT.pdf2.1825Y0250154MXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825Y0250154MXT
Tau Wae 1825Y0250154MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.15UF 25V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42837 pcs Pepa Raraunga 1.1825Y0250154MXT.pdf2.1825Y0250154MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Te kaha 0.15µF Nga tono Boardflex Sensitive