1825Y0160273FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0160273FCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825Y0160273FCR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.027UF 16V C0G/NP0 1825
Ngā Rauemi: 1.1825Y0160273FCR.pdf2.1825Y0160273FCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825Y0160273FCR
Tau Wae 1825Y0160273FCR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.027UF 16V C0G/NP0 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9068 pcs Pepa Raraunga 1.1825Y0160273FCR.pdf2.1825Y0160273FCR.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.027µF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Te kaha 0.027µF Nga tono Boardflex Sensitive