1825Y0100562JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0100562JCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825Y0100562JCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 5600PF 10V C0G/NP0 1825
Ngā Rauemi: 1.1825Y0100562JCT.pdf2.1825Y0100562JCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825Y0100562JCT
Tau Wae 1825Y0100562JCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 5600PF 10V C0G/NP0 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40709 pcs Pepa Raraunga 1.1825Y0100562JCT.pdf2.1825Y0100562JCT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Te kaha 5600pF Nga tono Boardflex Sensitive