1825J0100474MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J0100474MXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825J0100474MXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 10V X7R 1825
Ngā Rauemi: 1.1825J0100474MXR.pdf2.1825J0100474MXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825J0100474MXR
Tau Wae 1825J0100474MXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 10V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49566 pcs Pepa Raraunga 1.1825J0100474MXR.pdf2.1825J0100474MXR.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose