1812YA250470GCTPY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812YA250470GCTPY2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812YA250470GCTPY2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 47PF 250V C0G/NP0 1812
Ngā Rauemi: 1812YA250470GCTPY2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812YA250470GCTPY2
Tau Wae 1812YA250470GCTPY2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 47PF 250V C0G/NP0 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45551 pcs Pepa Raraunga 1812YA250470GCTPY2.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga X1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 47pF Nga tono Safety, Boardflex Sensitive