1812Y6300223KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y6300223KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y6300223KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 630V X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812Y6300223KXT.pdf2.1812Y6300223KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y6300223KXT
Tau Wae 1812Y6300223KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 630V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74747 pcs Pepa Raraunga 1.1812Y6300223KXT.pdf2.1812Y6300223KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Boardflex Sensitive