1812Y5000394KJTWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y5000394KJTWS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y5000394KJTWS2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.39UF 630V X7R 1812
Ngā Rauemi: 1812Y5000394KJTWS2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y5000394KJTWS2
Tau Wae 1812Y5000394KJTWS2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.39UF 630V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95231 pcs Pepa Raraunga 1812Y5000394KJTWS2.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.126" (3.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa StackiCap™, FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Whakaahuatanga Taipitopito 0.39µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.39µF Nga tono Boardflex Sensitive