1812Y3K00331KNT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y3K00331KNT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y3K00331KNT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Ngā Rauemi: 1812Y3K00331KNT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y3K00331KNT
Tau Wae 1812Y3K00331KNT Kaihanga Knowles Syfer
He Rahinga Kei te wātea 67338 pcs Pepa Raraunga 1812Y3K00331KNT.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X8R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1451-1
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X8R 1812 (4532 Metric) Te kaha 330pF