1812Y2K00472KST
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2K00472KST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y2K00472KST
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 2KV X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812Y2K00472KST.pdf2.1812Y2K00472KST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y2K00472KST
Tau Wae 1812Y2K00472KST Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 2KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 62609 pcs Pepa Raraunga 1.1812Y2K00472KST.pdf2.1812Y2K00472KST.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1329-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Automotive, Boardflex Sensitive