1812Y2000153GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2000153GCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y2000153GCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 200V C0G 1812
Ngā Rauemi: 1.1812Y2000153GCT.pdf2.1812Y2000153GCT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y2000153GCT
Tau Wae 1812Y2000153GCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 200V C0G 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26255 pcs Pepa Raraunga 1.1812Y2000153GCT.pdf2.1812Y2000153GCT.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono Boardflex Sensitive