1812Y1K50563KXTWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K50563KXTWS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y1K50563KXTWS2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 1812
Ngā Rauemi: 1812Y1K50563KXTWS2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y1K50563KXTWS2
Tau Wae 1812Y1K50563KXTWS2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84531 pcs Pepa Raraunga 1812Y1K50563KXTWS2.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui 0.056µF
Te matotoru (Max) X7R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa StackiCap™, FlexiCap™
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive, Boardflex Sensitive
Ratonga - Ko te poari 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa 1608-1143-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga 1812Y1K50563KXTWS2
Te Kāhua Ara 0.098" (2.50mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.056µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 1812