1812Y1K50183MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K50183MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y1K50183MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.018UF 1.5KV X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812Y1K50183MXT.pdf2.1812Y1K50183MXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y1K50183MXT
Tau Wae 1812Y1K50183MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.018UF 1.5KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83368 pcs Pepa Raraunga 1.1812Y1K50183MXT.pdf2.1812Y1K50183MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.018µF Nga tono Boardflex Sensitive