1812Y1K00104KSTWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K00104KSTWS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y1K00104KSTWS2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812Y1K00104KSTWS2.pdf2.1812Y1K00104KSTWS2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y1K00104KSTWS2
Tau Wae 1812Y1K00104KSTWS2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 88183 pcs Pepa Raraunga 1.1812Y1K00104KSTWS2.pdf2.1812Y1K00104KSTWS2.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.126" (3.20mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa StackiCap™
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1325-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono Automotive, Boardflex Sensitive