1812Y1000223MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000223MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y1000223MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 100V X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812Y1000223MXT.pdf2.1812Y1000223MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y1000223MXT
Tau Wae 1812Y1000223MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 100V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71778 pcs Pepa Raraunga 1.1812Y1000223MXT.pdf2.1812Y1000223MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1812Y1000223MER
1812Y1000223MER
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 100V X7R 1812
I roto i te taonga: 89312 pcs
Tikiake: 1812Y1000223MER.pdf
RFQ
1812Y1000224JXR
1812Y1000224JXR
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.22UF 100V X7R 1812
I roto i te taonga: 75663 pcs
Tikiake: 1812Y1000224JXR.pdf
RFQ
1812Y1000223MXTE03
1812Y1000223MXTE03