1812Y0250824MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0250824MXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y0250824MXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.82UF 25V X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812Y0250824MXR.pdf2.1812Y0250824MXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y0250824MXR
Tau Wae 1812Y0250824MXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.82UF 25V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91580 pcs Pepa Raraunga 1.1812Y0250824MXR.pdf2.1812Y0250824MXR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.82µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.82µF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1812Y0500100FAR
1812Y0500100FAR
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 1812
I roto i te taonga: 24722 pcs
Tikiake: 1812Y0500100FAR.pdf
RFQ
1812Y0500100FAT
1812Y0500100FAT
Kaihanga: Knowles Syfer
I roto i te taonga: 22025 pcs
Tikiake: 1812Y0500100FAT.pdf
RFQ
1812Y0250824MXRE03
1812Y0250824MXRE03
Whakaahuatanga: CAP CER 0.82UF 25V X7R 1812