1812Y0250153JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0250153JXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y0250153JXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 25V X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812Y0250153JXT.pdf2.1812Y0250153JXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y0250153JXT
Tau Wae 1812Y0250153JXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 25V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100331 pcs Pepa Raraunga 1.1812Y0250153JXT.pdf2.1812Y0250153JXT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono Boardflex Sensitive