1812Y0160185JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0160185JXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y0160185JXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.8UF 16V X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812Y0160185JXT.pdf2.1812Y0160185JXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y0160185JXT
Tau Wae 1812Y0160185JXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1.8UF 16V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49819 pcs Pepa Raraunga 1.1812Y0160185JXT.pdf2.1812Y0160185JXT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 1.8µF Nga tono Boardflex Sensitive