1812Y0160154JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0160154JCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812Y0160154JCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.15UF 16V C0G/NP0 1812
Ngā Rauemi: 1.1812Y0160154JCT.pdf2.1812Y0160154JCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812Y0160154JCT
Tau Wae 1812Y0160154JCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.15UF 16V C0G/NP0 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34602 pcs Pepa Raraunga 1.1812Y0160154JCT.pdf2.1812Y0160154JCT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.15µF Nga tono Boardflex Sensitive