1812J5000273JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J5000273JXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812J5000273JXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.027UF 500V X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812J5000273JXR.pdf2.1812J5000273JXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812J5000273JXR
Tau Wae 1812J5000273JXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.027UF 500V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81249 pcs Pepa Raraunga 1.1812J5000273JXR.pdf2.1812J5000273JXR.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.027µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.027µF Nga tono General Purpose