1812J2500270FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2500270FCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812J2500270FCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 1812
Ngā Rauemi: 1.1812J2500270FCT.pdf2.1812J2500270FCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812J2500270FCT
Tau Wae 1812J2500270FCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39467 pcs Pepa Raraunga 1.1812J2500270FCT.pdf2.1812J2500270FCT.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 27pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 27pF Nga tono General Purpose