1812J2500223JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2500223JXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812J2500223JXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 250V X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812J2500223JXT.pdf2.1812J2500223JXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812J2500223JXT
Tau Wae 1812J2500223JXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 250V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70047 pcs Pepa Raraunga 1.1812J2500223JXT.pdf2.1812J2500223JXT.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono General Purpose