1812J1K20100FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1K20100FCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812J1K20100FCR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 1.2KV C0G/NP0 1812
Ngā Rauemi: 1.1812J1K20100FCR.pdf2.1812J1K20100FCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812J1K20100FCR
Tau Wae 1812J1K20100FCR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 1.2KV C0G/NP0 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46467 pcs Pepa Raraunga 1.1812J1K20100FCR.pdf2.1812J1K20100FCR.pdf
Putanga - Kua tohua 1200V (1.2kV) Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±1% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 10pF Nga tono General Purpose