1812J1K00822MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1K00822MDR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812J1K00822MDR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 8200PF 1KV X7R 1812
Ngā Rauemi: 1812J1K00822MDR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812J1K00822MDR
Tau Wae 1812J1K00822MDR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 8200PF 1KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63122 pcs Pepa Raraunga 1812J1K00822MDR.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8200pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Te kaha 8200pF Nga tono High Reliability