1812J1000334MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1000334MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812J1000334MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812J1000334MXT.pdf2.1812J1000334MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812J1000334MXT
Tau Wae 1812J1000334MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96623 pcs Pepa Raraunga 1.1812J1000334MXT.pdf2.1812J1000334MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1812J1000390FCT
1812J1000390FCT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1812
I roto i te taonga: 46174 pcs
Tikiake: 1812J1000390FCT.pdf
RFQ
1812J1000334MXTE03
1812J1000334MXTE03
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812