181230160335JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
181230160335JXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 181230160335JXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.3UF 16V X7R 1812
Ngā Rauemi: 181230160335JXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 181230160335JXT
Tau Wae 181230160335JXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 3.3UF 16V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49888 pcs Pepa Raraunga 181230160335JXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Te manawanui 3.3µF Te matotoru (Max) X7R (2R1)
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Raupapa FlexiCap™ RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1297-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga 181230160335JXT
Te Kāhua Ara 0.098" (2.50mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Non-Magnetic Raatau Kore -
Whakaahua nui 3.3µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 3.3UF 16V X7R 1812